Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Döşemealtı Bilgi Portalı

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Döşemealtı Kadın Cinayetinin Son Adresi Oldu

Döşemealtı Kadın Cinayetinin Son Adresi Oldu

Turan Ay Turan Ay - - 1 dk okuma süresi
192 0
Döşemealtı Mahalleleri

Geçtiğimiz gün yaşanılan arbede sonrası Döşemealtı kadın cinayeti listedeki son adres oldu. Geçimsizlik ve kıskançlık iki çocuğu öksüz bıraktı.

Döşemealtı Kırkgöz Yeniköy Mahallesinde gelişen olayda cinayetin sebebi geçimsizlik ve kıskançlık oldu. 19 Eylül günü öğle saatlerinde Yeniköy, 388 sokakta meydana gelen olayda İbrahim G. (48) iki çocuğunun annesi Nadire G. (42) ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi ile banyoya sığınan Nadire G.’ye 25 yıllık eşi acımadı. Av tüfeği ile kafasına ateş eden İbrahim G. Daha sonra buradan ayrıldı.

Döşemealtı Kadın Cinayeti
Döşemealtı Kadın Cinayeti

Cinayet sonrası damadını arayan zanlı İbrahim G. Eşini öldürdüğünü söyledi. Sonrasında ise polise teslim oldu. Yeniköy Mahallesi, 388 sokaktaki adrese gelen sağlık ve polis ekipleri Nadire G.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri incelemesinin ardından Nadire G Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna incelenmek üzere kaldırıldı.

Olayın duyulması ile yakınları ve komşularının doldurduğu 388 sokaktan ağıtlar yükselirken, Döşemealtı Emniyet ekipleri cinayetle ilgili soruşturma başlattı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir