Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Döşemealtı Bilgi Portalı

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Döşemealtı Nar Festivali Heyecanı Başladı

Döşemealtı Nar Festivali Heyecanı Başladı

Turan Ay Turan Ay - - 2 dk okuma süresi
162 0
Döşemealtı Nar Festivali

Döşemealtı 14. Geleneksel Nar Festivali için geri sayım başladı. Son 4 yıldır sürekli erteleme yoluna giden Döşemealtı Belediyesi, 14. Döşemealtı Nar Festivali düzenleme kararı aldı. Bu anlamda festival programı hazır.

Döşemealtı ilçesinin olmazsa olmazı tarım ürünlerinin başında gelen Nar bölgedeki festivale de ismini verdi. Antalya’nın denize kıyısı olmamasına rağmen muhteşem atmosferi ve coğrafyası ile deyim yerindeyse saklı cenneti Döşemealtı’nda yeni festival etkinlikleri ile heyecanı başladı.

Döşemealtı Nar Festivali Programı

Döşemealtı Nar Festivali
Döşemealtı Nar Festivali

Döşemealtı Belediyesi festival kapsamında yapılacak programı duyurdu. 7 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan festivalin adresi Çığlık Mahallesi stadı oldu. Bu anlamda düzenlenecek etkinlikler ile program ise şu şekilde oldu.

  • Saat 10:00 şişme çocuk parkı açılış töreni
  • Saat 19:30 Döşemealtı en iyi nar ödül töreni
  • Saat 20:00 Ayşe Dinçer Konseri

Son olarak 2018 yılında yapılan Döşemealtı Nar Festivali aradan geçen 4 yılın ardından tekrar kutlanıyor. 14. Kez kutlanacak olan festivalin adresi Çığlık Mahallesindeki stat oldu. Festival sonrası Döşemealtı ve Antalya halkını ise konser bekliyor.

Antalya’nın güzide ilçesi Gazipaşa’nın da düzenlediği Nar Festivali geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Dört yıllık aradan sonra Döşemealtı halkı da Nar Festivali ile renklenmiş olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir