Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Döşemealtı Bilgi Portalı

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Eritmek İstediği Top Mermisinin Patlamasıyla Hayatını Kaybetti

Eritmek İstediği Top Mermisinin Patlamasıyla Hayatını Kaybetti

Turan Ay Turan Ay - - 2 dk okuma süresi
210 0
Eritmek İstediği Top Mermisinin Patlamasıyla Hayatını Kaybetti

Gelir elde etmek için bulduğu patlamamış top mermisini eritmek isteyen Eyüp Doğan, merminin patlamasıyla hayatını kaybetti. Patlamada 8 yaşındaki kızı ise yaralandı.

Geçimini hurdacılık ile sağlayan Eyüp Doğan evinde bulduğu patlamamış top mermisini eritmek istedi. Eritme esnasında büyük bir gürültüyle patlayan mermi Eyüp Doğan’ın hayatına mal olurken kızı ise yaralandı.

Patlamamış Top Mermisi Can Aldı

Geçtiğimiz gece meydana gelen olayın adresi Antalya Kepez oldu. Fatih Mahallesi, 3403 sokaktaki evde yaşayan Eyüp Doğan daha önce bulduğu top mermisini eritmek istedi. Akşam saat 21:00 sularında meydana gelen olay sonrası vatandaşlar sağlık ekipleri ve emniyet güçlerine bilgi verdi. 112 Çağrı merkezi talep üzerine bölgeye Sağlık ekipleri başta olmak üzere AFAD, TEM ve emniyet ekiplerini yönlendirdi. Burada yapılan kontrollerde Eyüp Doğan’ın hayatını kaybettiği belirlendi. 8 yaşındaki kızı Z.D. ise yaraları nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Eritmek İstediği Top Mermisinin Patlamasıyla Hayatını Kaybetti
Eritmek İstediği Top Mermisinin Patlamasıyla Hayatını Kaybetti

Okunmalı Eşini Av Tüfeği İle Öldüren Kıskanç Koca Tutuklandı

Bölgede meydana gelen patlama sonrası kolluk kuvvetleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Tedbir amaçlı olarak dedektör köpekler ile aramalar yapıldı. Mahalle halkı ise tedirgin bakışlarla panik yaşadı. Yapılan inceleme sonrası 34 yaşındaki Eyüp Doğan Antalya Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Patlama ile gelişen olay sonrası Antalya Valiliği konu hakkında açıklamada bulundu. Açıklamada herhangi bir suç kaydı olmayan E.D isimli vatandaşın bulduğu patlamamış top mermisinin eritmesi ile patlamanın meydana geldiği belirtildi. Patlama sonrası kişinin EKS olduğu, geçimlerini hurdacılıkla sağladığı ve kızının yaralı olduğu belirtildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir