Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Döşemealtı Bilgi Portalı

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kaymakam Nuri ÖZDER 23 Nisan Kutlama Mesajı Yayımladı

Kaymakam Nuri ÖZDER 23 Nisan Kutlama Mesajı Yayımladı

Turan Ay Turan Ay - - 2 dk okuma süresi
115 0

Döşemealtı Kaymakamı Nuri ÖZDER 23 Nisan Ulusal, Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. ÖZDER mesajında;

 “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” ifadesiyle, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün milli egemenliğimizi dünyaya ilanının 104 yılını büyük bir coşku ile idrak etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kendi çocuklarımız kadar, dünya çocuklarının da bayramı olan; Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı milli bağımsızlığımızın, demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin öncüsü Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışı ile sonsuza dek çocuklara armağan edilmiştir.

Güçlü Türkiye’nin geleceği sizlere olan inancımızı hiç kaybetmedik. Her zaman geleceğimizin güvencesi, yaşam sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev okuyan, sorgulayan, araştıran, çalışan ve üreten başarılı fertler olmaktır.

Tüm dünya çocuklarının sevgi, barış ve huzur içerisinde yaşamasını diliyoruz. Bizlere bağımsızlığımızı ilan eden başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, ilk meclimizin tüm kahraman üyelerini, milli mücadeleye ruhunu adayan herkesi, rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Böylelikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir