Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Döşemealtı Bilgi Portalı

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Döşemealtı Yolları Köstebek Yuvasını Andırıyor

Döşemealtı Yolları Köstebek Yuvasını Andırıyor

Turan Ay Turan Ay - - 2 dk okuma süresi
216 0
Döşemealtı Yolları Köstebek Yuvasını Andırıyor

Dünya şehri Antalya’nın merkez ilçesi olmasına rağmen birçok mahallesinde altyapı çalışmaları devam eden Döşemealtı yolları köstebek yuvasını andırıyor.

Antalya’nın merkez ilçesi Döşemealtı sakinleri ilçenin yollarından şikayetçi olmaya devam ediyor. Özellikle araç sahiplerinin şikâyeti kış aylarında vatandaşlarında çamurla mücadelesine neden oluyor. Şehrin merkezi konumundaki Bahçeyaka ile Yeniköy Mahallesinin ana caddeleri dahil olmak üzere sokakları bir köstebek yuvasını andırıyor.

Bahçeyaka Mahallesi Yolları Perişan

Bahçeyaka ile merkez Pazar yeri çevresindeki yolların asfalt çalışmaları yeni yapılmasına karşın yolların tekrar kazılması vatandaşları çileden çıkarıyor. Yeni yapılan inşaatların su bağlantılarının yapılması için kazılan yolların tekrar onarılmaması aynı zamanda kazalara davetiye çıkarıyor. Doğalgaz hatlarının çekilmesi ile yamalı olarak tamir edilen yolların bazı sokaklarda yenilenmesi vatandaşlarda sevinç yaratmıştı. Ancak bu durum çok kısa sürdü. Hızla artan inşaat çalışmaları yolların tekrar kazılmasına neden oldu. Ancak kazılan yolların yeniden onarılmaması araç sahiplerini zor duruma düşürüyor. Bununla birlikte yaz aylarında oluşan tozdan şikayetçi olan vatandaşlar yolların yapılmasını istiyor.

İlçenin merkezi konumundaki merkez Pazar yeri ve çevresindeki yolların görünümü vatandaşları zorluyor. Yaz aylarında sıcaktan camlarını açamayan ilçe halkı kış aylarında da çamurdan şikayetçi. Bunun yanında araç sahipleri de kazılmış ve çukur olan yolların araçlara verdiği zarardan son derece huzursuz durumda.

Seçimlere çok kısa bir süre kalmasına karşın ilçe belediyesinin bu konuda adım atmaması vatandaşları endişelendirirken izinsiz yapılan kazıların da önüne geçilmesi isteniyor. Döşemealtı merkezi konumundaki ışıkların ortasındaki kazının dahi onarılmaması dikkatlerde.

Menderes Dal Kimdir?

Mustafa Ayşe Altun İlkokulu 100 Yıl Kutlamalarında Fark Yarattı

Ayşe Sak Ortaokulu LGS Deneme Sınavlarına Hız Verdi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir